HAKKIMIZDA

Vizyonumuz;

Dünya’nın en değerli ve en çok tercih edilen ilk 10 medikal ayakkabı şirketi arasında olmak. İnsanın hem sağlıklı hem konforlu yaşamasını sağlayacak ürünler üretmek.

pinna-vision

Misyonumuz;

Medikal ayakkabı ihtiyacı olan hastaları müşterimiz olarak kazanıp onlara sağlıklı, estetik ve ekonomik çözümler getiren modellerimizle gerekli ürün ve hizmetleri sunmak.

pinna-mision

Markamızın ismini medikal dünyayı tanımlayan latince’ den ödünç aldık.

Kanat anlamına gelen bu kelime ürünlerimizi tasarlar ve üretirken doğanın hafifliğini ve rahatlığını ayaklarınıza getirmekte bizim yol göstericimiz oldu.

Bu coğrafyanın ham maddelerinden yine bu topraklarda yetişmiş ustaların el emekleriyle işlenen her bir ayakkabı modelimiz bir sanat eseri titizliğinde tasarlanmakta ve üretilmektedir.

Modellerimizin tümünde, özellikle diyabet hastaları için en sağlıklı çözüm olan yumuşak ve dayanıklı doğal deri kullanılmaktadır.

Firmamız, 2018 yılında Türkiye’de 12 milyona, dünya üzerinde ise 400 milyona yaklaşan diyabet hastalarının ayak sağlığı için en doğru çözümleri sunmaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Ürün ve hizmetlerimiz gösterdiğimiz çabaların sonuçlarıdır. Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse, bizim de Değerimiz o kadar artacaktır.

Çalışanlarımız gücümüzün kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat tanımak suretiyle yetenek ve mutluluklarını artırmak hedefimizdir. Her alanda onların katılımlarını sağlayacak “Takım Çalışması”nı gerçekleştirmek prensibimizdir.

Kazancımız ürün veya hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir. Ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek için gerekli kaynakları temin etmek üzere kâr etmek hedefimizdir.

STRATEJİMİZ

Büyüme

Yeni pazarlar ve mevcut iş alanlarında yeni ürün geliştirerek organik ve inorganik büyümek.

İnovasyon

Bütün iş süreçlerinde yaratıcılığı ön planda tutarak yenilikçi ürün ve hizmetler sunmak.

Marka

Müşteri ihtiyaç ve beklentisini dinleyip karşılayan,  medikal ayakkabı alanında en çok tercih edilen marka olmak.

Çalışanlar

İnsan kaynakları süreçlerinde mükemmelliği hedefleyerek, çalışanlara sağlanan faydayı artırarak en çok tercih edilen şirket olmak.

Müşteriler

Satış öncesi, satış ve satış sonrası ürün ve hizmetlerde müşteri memnuniyetinde lider medikal ayakkabı markası olmak.

MÜŞTERİLERİMİZİN GÖRÜŞLERİ

Eşimin ayağındaki şişliklerin tamamen indiğini söyleyebilirim. Pinna Shoes’e teşşekkür ederim.

Diyabetik ayakkabı alacaklara önebilirim, çok memnun kaldım.

0
%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Saat
0
DESTEK MEVCUT
0
%
POZİTİF GERİ DÖNÜŞ